Náš tým

Management

Mgr. Jan Hála - jednatel

Je jednatelem sdružení. Vystudoval pedagogickou fakultu na Západočeské univerzitě a již během studií zahájil pedagogickou činnost na základní škole v Plzni; o rok později se stal odborným asistentem na Západočeské univerzitě, kde učil budoucí pedagogy. Zároveň byl výchovným poradcem pro žáky ZŠ. Po ukončení studia pobýval v Calgary v rámci programu Velvyslanectví Kanady, kde získal zkušenosti se zahraničními projekty. Vedle certifikátů z oblasti preventivních programů je držitelem certifikátů, např. instruktor zdravotní tělesné výchovy, cvičitel lyžování a instruktor snowboardingu, instruktor Fitness I.třídy, instruktor vodní turistiky, instruktor in-line bruslení, licence ledního hokeje, licence atletiky C, apod.

Mgr.Bc. Stanislava Hálová - projektový management

se ve sdružení věnuje projektovému managamentu (žádosti, harmonogramy, nastavení a organizace projektů, výstupy z projektů). Vystudovala obor sociální a kulturní antropologie, o rok později se také stala absolventkou oboru sociologie. Získala řadu certifikátů, zejména z oblasti sociální integrace; věnuje se projektovému managamentu pro veřejnou i soukromou sféru a pracuje jako konzultant pro marketingové agentury.

Instruktoři

Mgr. Jakub  Maun (Jezevec)

Zajišťuje chod příměstských táborů na Plzeňsku a vytváří programy pro školní kolektivy a vede sportní kroužky. Je vystudovaný učitel tělesné výchovy. Mezi certifikáty, které vlastní patří instrukotr in-line bruslení, instruktor lyžování,

Vašek Skalický (Vendelín)

 Instruktor in-line bruslení, podílí se na chodu příměstských táborů a akcí pro ZŠ.  Brusle jsou pro něj jeden z nejčastějších dopravních prostředků po městě (hned po MHD a pěší chůzi). Má letité zkušenosti s dětskými tábory, ať už jako vedoucí oddílový, či jako hlavní. Je držitelem certifikátu instruktor in-line bruslení a také osvědčení "Hlavní vedoucí dětských pobytových a zotavovacích akcí".

Martin Hála (Skála)

se ve sdružení věnuje především kroužkům pro děti  se sportovní tématikou a vedení příměstských kempů. Je instruktorem snowboardingu/lyžování, a inline bruslení.

Mgr. Adam Děkan (Ada)

je vedoucí regionu Karlovarského kraje, kde zajišťuje primárně příměstské kempy, blade nights a promo akce.

Mgr. Radek Karas (Ráďa)

Je instruktor příměstských kempů, promotér a moderátor event akcí.

Mgr. Tereza Lhotková (Terka)

Podílí se na chodu příměstských táborů.

Vystudovala Pedagogickou fakultě na ZČU v Plzni. Má dlouholetou zkušenost z letních táborů na pozici vedoucí a zdravotník. Je majitelkou osvědčení Zdravotník zotavovacích akcí.