8.7. -12.7. 2024

1. TURNUS
15.7.-19.7.2024

2. TURNUS

O táboru


Termín a čas. Příměstský tábor probíhá všední dny od pondělí do pátku v daných týdnech během letních prázdnin, a to v čase 7:45 – 17:00. Děti lze přivést kdykoliv ráno mezi 7:45 – 8:45 a odpoledne si je vyzvednout od 15:00 – 17:00– čas, který dítě u nás stráví, je velmi flexibilní a odvíjí se od potřeb rodičů.Děti lze přihlásit na celý týden či na jeden a více dnů.
Tábor je určen pro děti od 5 do 12 let.

Program je zaměřen na sportovní tématiku s důrazem na in-line bruslení. Během týdne si děti vyzkouší nejrůznější sportovní disciplíny a sportovní hry. Značnou část tábora se budou děti učit a zdokonalovat zábavnou formou v jízdě na in-line bruslích. Dále klademe důraz na rozvíjení osobnosti dětí, týmovou spolupráci a kooperaci a začlenění dětí do kolektivu. Během týdne děti podstoupí výuku na in-line bruslích, budou hrát nejrůznější pohybové, míčové, raketové a stolní hry – konkrétní program pro každý turnus naleznete níže.  
PLZEŇ: ŠKODALAND
PLZEŇ: ŠKODALAND

Lokalita


 ŠKODALAND je největší sportovně-rekreační areál v Západních Čechách. Dětem jsou během táborů k dispozici všechna sportoviště a hřiště. V případě nepříznivého počasí je zajištěn náhradní program v prostorách hlavní budovy, kde máme k dispozici 90m2 velkou místnost (dětské hry, promítání, malování atd.).

Stravování


Pro děti je zajištěno stravování – oběd v restauraci přímo v hlavní budově (polévka a hlavní jídlo),  svačina (vždy pečivo s různými variantami a k tomu ovoce) a pitný režim.

Lektoři


O děti se postarají zkušení instruktoři – náš tým instruktorů tvoří tradičně   Kuba, Ondra, Lenka, Terka ..... Lektoři mají pedagogické zkušenosti, jsou disponováni pro práci s dětmi a mají sportovní certifikace. Před zahájením příměstských táborů se účastní také metodického školení.

Varianta Cena
Základní cena – týdenní turnus
3 299,-
 Zvýhodněné ceny – slevy
 -
 Pro loňské účastníky
3 099,-
 Základní cena – 1 den
 7 49,-

Loňský účastník

Pokud jste s námi již byli minulý rok, zadejte do poznámky "loňský účastník" a zaplaťte cenu 3 099,- (ten kdo s námi byl jeden turnus má nárok na jednu slevu, ten kdo byl dva turnusy má možnost využít slevu na dva turnusy...).